cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości Radwanice
68 ogłoszeń
Od najnowszych
68 ogłoszeń
Radwanice,dolnośląskie
1 360 000 zł153 m² 8 888,89 zł/m²
Archiwalne
Apartament 3-pokojowy, ul. Pogodna
Radwanice,dolnośląskie
669 000 zł76 m² 8 791,06 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z garażem Radwanice
Radwanice,dolnośląskie
858 998 zł100 m² 8 588,26 zł/m²
Archiwalne
Dom z garażem Radwanice
Radwanice,dolnośląskie
894 900 zł250 m² 3 579,60 zł/m²
Archiwalne
Dom z garażem
Radwanice,dolnośląskie
820 000 zł125 m² 6 560 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie umeblowane, ul. Spacerowa
Radwanice,dolnośląskie
6 000 zł95 m² 63,16 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z garażem Radwanice
Radwanice,dolnośląskie
858 999 zł100 m² 8 589,13 zł/m²
Archiwalne
Działka rolna Radwanice
Radwanice,dolnośląskie
168 800 zł42 200 m² 4 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z garażem Radwanice
Radwanice,dolnośląskie
859 000 zł100 m² 8 590 zł/m²
Archiwalne
Dom z garażem Radwanice
Radwanice,dolnośląskie
895 001 zł248 m² 3 608,88 zł/m²
Archiwalne
Dom z garażem Radwanice
Radwanice,dolnośląskie
895 004 zł247 m² 3 623,50 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z garażem Radwanice
Radwanice,dolnośląskie
426 100 zł51 m² 8 277 zł/m²
Archiwalne
Działka, ul. Szeroka
Radwanice,dolnośląskie
439 000 zł698 m² 628,94 zł/m²
Archiwalne
Dom wolnostojący Radwanice
Radwanice,dolnośląskie
293 000 zł90 m² 3 255,56 zł/m²
Archiwalne
Dom z garażem Radwanice
Radwanice,dolnośląskie
895 000 zł242 m² 3 698,35 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z garażem Radwanice
Radwanice,dolnośląskie
519 000 zł56 m² 9 299,41 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie umeblowane, ul. Słoneczna
Radwanice,dolnośląskie
3 500 zł105 m² 33,33 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kolejowa
Radwanice,dolnośląskie
749 000 zł107 m² 7 013 zł/m²
Archiwalne
Dom umeblowany Radwanice
Radwanice,dolnośląskie
6 900 zł160 m² 43,13 zł/m²
Archiwalne
Dom z tarasem, ul. Ogrodowa
Radwanice,dolnośląskie
820 000 zł159 m² 5 157,23 zł/m²
Archiwalne
Hala Radwanice
Radwanice,dolnośląskie
9 000 zł330 m² 27,27 zł/m²
Archiwalne
Dom z tarasem Radwanice
Radwanice,dolnośląskie
1 200 000 zł205 m² 5 853,66 zł/m²
Archiwalne
Dom umeblowany, ul. Wrocławska
Radwanice,dolnośląskie
4 700 zł140 m² 33,57 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie umeblowane, ul. Szkolna
Radwanice,dolnośląskie
2 300 zł49 m² 46,94 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bzowa
Radwanice,dolnośląskie
520 000 zł51 m² 10 099 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z garażem Radwanice
Radwanice,dolnośląskie
449 600 zł54 m² 8 370,88 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gwiaździsta
Radwanice,dolnośląskie
745 000 zł107 m² 6 962,62 zł/m²
Archiwalne
Działka komercyjna, ul. Katarzyńska
Radwanice,dolnośląskie
1 390 800 zł5 795 m² 240 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Radwanice
Radwanice,dolnośląskie
2 900 zł52 m² 56,31 zł/m²
Archiwalne
Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta
Radwanice,dolnośląskie
746 000 zł107 m² 7 013 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Radwanice
Radwanice,dolnośląskie
3 000 zł52 m² 58,25 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym
Radwanice,dolnośląskie
400 000 zł42 m² 9 433,96 zł/m²
Archiwalne
Dom wolnostojący Radwanice
Radwanice,dolnośląskie
693 000 zł1 m² 693 000 zł/m²
Archiwalne
Dom z garażem Radwanice
Radwanice,dolnośląskie
200 000 zł166 m² 1 203,37 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie Radwanice
Radwanice,dolnośląskie
99 000 zł47 m² 2 127,66 zł/m²
Archiwalne
Apartament dwupoziomowy, ul. Gwiaździsta
Radwanice,dolnośląskie
660 000 zł100 m² 6 619,86 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słoneczna
Radwanice,dolnośląskie
3 000 zł77 m² 39 zł/m²
Archiwalne
Działka komercyjna, ul. Szkolna
Radwanice,dolnośląskie
1 092 000 zł5 200 m² 210 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębowa
Radwanice,dolnośląskie
469 990 zł47 m² 10 021 zł/m²
Archiwalne
Dom z garażem
Radwanice,dolnośląskie
890 000 zł253 m² 3 517 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym
Radwanice,dolnośląskie
405 000 zł42 m² 9 551,89 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Radwanice
Włącz powiadomienia