Lokal użytkowy, ul. Wrocławska
Wrocławska, Radwanice, dolnośląskie
- 3 000 000 zł
- 110 m²
- 27 272,73 zł/m²
MdM Nieruchomosc...
Skontaktuj się
Lokal użytkowy, ul. Wrocławska
Wrocławska, Radwanice, dolnośląskie
zaktualizowane:
4 maja 2026
Lokal użytkowy, ul. Wrocławska
Zaktualizowane: 4 maja 2026
3 000 000 zł 110 m² 27 272,73 zł/m²
-Parking:
miejsca postojowe naziemneRodzaj wejścia:
-Rodzaj budynku:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
- Cena: 3 000 000 zł (27 272,73 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępny: do uzgodnienia
- Charakterystyka lokalu: 110 m²
- Rozkład lokalu: piętro
- Miejsce parkingowe: miejsca postojowe naziemne
- Źródło: biuro nieruchomości: MdM Nieruchomości, zaktualizowane: 04.05.2026
- numer ogłoszenia: MDM-LS-2862
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Wrocławska, Radwanice, Siechnice, wrocławski, dolnośląskie
Opis nieruchomości
WOLNOSTOJĄCY SKLEP OGÓLNOSPOŻYWCZY NA SPRZEDAŻ / NA WYNAJEM Radwanice, ul. Wrocławska (bezpośredni wylot z Wrocławia)
Cena sprzedaży: 3 000 000 zł brutto. Możliwy wynajem warunki do ustalenia. Oferta na wyłączność.
Nieruchomość zlokalizowana w Radwanicach przy ul.Wrocławskiej, w pierwszej linii zabudowy przy głównej trasie wylotowej z Wrocławia. (...)
788 438...
788 438 941